Семінар по медоварінню - 2012

Рік написання: 2012

17 – 18 грудня в Інституті бджільництва ім. Прокоповича Гільдія медоварів України провела перший семінар по медоваріннюпід назвою «Проблеми і технології виробництва медових напоїв і оздоровчої продукції».

Необхідність у проведенні семінару назріла давно. Всі ми вчимося варити питний мед і робити медове вино. На перших всеукраїнських і регіональних конкурсах паралельно конкурсу напоїв читалися лекції по технології медоваріння. Але в умовах конкурсу не завжди повноцінно вдавалося організувати навчання медоварів, зі сторони початківців доводилося чути нарікання, що досвідчені медовари не бажають ділитися досвідом і знаннями. Тому виникла ідея провести семінар по медоварінню окремо, що і було виконано.

На семінар з’їхалися близько 100 учасників зі всієї України, і така аудиторія вже може свідчити про успіх заходу.

Семінар відкрив напутнім словом голова Гільдії медоварів Барабаш В.

Першим виступив господар – директор інституту бджільництва Боднарчук Л., який коротко охарактеризував поточний стан бджільництва України.

Професор Литовченко О. окреслив основні напрями розвитку медоваріння в Україні. Його виступ стосувався і конкретних питань медоваріння, зокрема, юридичного забезпечення виробництва медових вин і окремих питань технології.

Професор Карпенко П. розповів про місце питних медів в системі харчування сучасної людини, про значення мікронутрієнтів, якими багаті питні меди в харчуванні людини.

Петраускас А., історик і археолог, розповів про свою роботу щодо реконструкції посуду і технології виробництва питних медів епохи Київської Русі.

 Горніч М. розповів про чотири методи розрахунку медового сусла, про інгредієнти сусла і стратегію вибору рецептури. 

Лабага К. розповів про технологію виготовлення медово-плодоягідного вина, зокрема, вина із дикої черешні, за яке він був удостоєний Гран-Прі на останньому всеукраїнському конкурсі.

Другий день розпочався з лекції Філька Я. про дріжджі і процесу зброджування медової сити. Лекція вразила присутніх новизною інформації і виявилася цікавою для всіх – як початківців, так і медоварів зі стажем.

Для тих, хто важко сприймає інформацію, написану чи на слух, Дейнека Ф. зняв фільм про виробництво медового вина і показав його учасникам семінару. Технологія виробництва вина продемонстрована і наочно, і детально.

Ізмайлов Г. розповів про особливості виробництва медового вина в міській квартирі. Серед заторкнутих тем – варка сити, очищення водопровідної води. Виявляється, що сита для сусла кипить при 110° С, а не при 100, як можна подумати.

Цопа А., чиї ставлені меди належать до числа найкращих в Україні, розповів про особливості технології ставлених вин. 

Горніч М. у своєму виступі торкнувся теми використання соків плодів і ягід у медоварінні.

Кобцев О. розповів про новий напрям у медоварінні – медово-трав’яні суміші.

Цікавими і змістовними виявилися дві лекції Дмитрука В. – про виробництво чисто медових вин, без додавання соків і про маркетинг і менеджмент медових напоїв. Медовари Волині відомі всій Україні своїм новаторським підходом до справи.

Із ряду виступів стало зрозуміло, що пластмасова тара цілком підходить для зброджування медового сусла, а дубова – надто дорога і складна у використанні.

Семінар планувався як захід для новачків і початківців, але в процесі проведення семінару виявилося, що чимало інформації, корисної і для досвідчених медоварів. Ми цікаві для самих себе. Захід можна вважати і своєрідним обміном досвідом між провідними медоварами України. Всі виступаючі охоче відкривали свої професійні секрети. Вміння кожного збагачує всіх нас. Серед виступаючих на трибуні і слухачів у залі представлені всі землі України: від Волині до Донбасу. Цікаві лекції прочитані як професіоналами: докторами наук, професорами, технологами, так і любителями – звичайними пасічниками, які досягли висот професійної майстерності у медоварінні.

Семінар продемонстрував ріст потенціалу українського медоваріння. Чимало присутніх висловили побажання, щоб подібний захід проводити і надалі.

Коментарі (0):