Конкурс медоварів

Рік написання: 2013

2 – 3 березня в Києві на кафедрі бджільництва Національного Аграрного Університету біоресурсів і природокористування пройшов черговий, (вже 9-й) конкурс медоварів України. Конкурс провела громадська організація – Гільдія медоварів України.

Днем раніше відбулося засідання Ради Гільдії. Ця громадська організація об’єднує кілька десятків виробників медових напоїв зі всієї України. Незважаючи на свою малочисельність, ГМ України працює досить активно. Щороку проводяться всеукраїнські і регіональні конкурси, проведено дві всеукраїнських конференції по медових напоях (в інституті бджільництва), проведено семінари в Одесі, Мелітополі, Львові, Миколаєві, а також за кордоном – в Казахстані, в Білорусії. Можна сказати, що українські медовари «поставили» галузь медоваріння в Казахстані.

Галузь медоваріння насправді виконує важливу функцію в нашому бджільництві. Оскільки ринок меду переповнений, медоваріння споживає частину незатребуваного ринком меду. Продукцію медоварів купують люди не бідні, і не завжди ті, що купують мед, що дозволяє акумулювати в бджільництві додаткові кошти.

Конкурс вже має свої певні традиції. Не хотілося б, щоб вони перетворилися в рутину. Дегустаційну комісію очолював Литовченко О. М. – доктор наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, учасник вітчизняних і міжнародних дегустацій. Це я до того, що є спроби зі сторони деяких недоброзичливців звинуватити медоварів у непрофесіоналізмі і кустарщині. Як голова комісії, так і її члени забезпечили належний професійний рівень дегустаційного конкурсу. Основну роботу по організації конкурсу виконав Барабаш Василь Степанович – голова Гільдії Медоварів.

За оцінками автора цієї статті, домашнім медоварінням в Україні займається близько 10 тис. пасічників, медове вино на виставках пропонують кілька сотень чоловік. Деякі медовари вийшли на цілком професійний рівень, як по якості продукції, так і по обсягах виробництва. Медоваріння, що цінно, поширилося Україною і географічно. Лідери тут: Луцьк, Київ, Донбас, Одещина, Чернігівщина, Харків. Відстають у медоварінні, в першу чергу, області, де мед добре реалізується, або ціни на нього досить високі – Крим, Закарпаття, Львівщина. Хоча ці землі могли б бути в числі лідерів, оскільки це переважно туристичні центри, і потенційно попит на медові напої тут міг бути досить високим. Рекреаційна зона Криму переповнена фальсифікатом, який тут реалізують під виглядом виноградного вина. Приклад Луцька і Волині показує, що медоваріння можна розвивати і в ситуації, коли на ринку немає надлишку меду.

Конкурс медоварів України – це одночасно і демонстрація досягнень, і змагання, і свято, і семінар і зустріч давніх друзів, і, якщо хочете, і процедура. А показати нам є що. Але ситуація далека від свята. Немає, мабуть, теми в бджільництві, більш суперечливої і дискусійної, ніж медоваріння.

Між тим, так і не вирішена головна проблема медоваріння – юридичне унормування реалізації медових напоїв. Ситуація перебуває в підвішеному стані: медові напої виготовляються і реалізуються, переважно на виставках і ярмарках в столиці і деяких обласних центрах, але це нібито не зовсім в руслі законності. Це тим більш прикро, що якраз, під час проведення українського конкурсу, Держдума Росії прийняла відповідний закон, який дозволяє пасічникам виготовляти і реалізувати медові напої, сидри (вино на основі яблучного соку) і пуаре (вино на основі грушевого соку).

Викликає підозру і активність деяких «тверезих» організацій, які бачать в українському медоварінні спробу «споювання нації». 

Медоваріння в Україні почало розвиватися так, що кращі медовари не тримали свої технології і свої досягнення в секреті. Ми обмінювалися вільно інформацією, в тому числі і завдяки всеукраїнському конкурсу медоварів. Саме тому медоваріння України досягло таких успіхів в такі короткі терміни.

В перший день конкурсу учасники здавали напої на дегустацію, працювала дегустаційна комісія, закінчився день спільною урочистою вечерею. На другий день було підбиття підсумків, оголошення результатів змагання, вшанування лауреатів. 

Як завжди, на подібних заходах були нові обличчя як серед учасників, так і серед переможців.

Гран-Прі конкурсу отримав Лецин Костянтин за своє медово-ожинове ставлене вино. Золоті медалі отримали Лабага Костянтин, Логвиненко Олександр, Скрипник Олег. 

Учасники конкурсу вразили високою якістю медових напоїв, всі напої приймалися лише в скляній пляшці, не менш довершеними були і етикетки.         

Паралельно з цим, протягом двох днів проходив семінар, де кращі медовари обмінювалися досвідом.

Варто відмітити, що добре попрацювали з метою успішного проведення конкурсу співробітники і студенти кафедри бджільництва університету, на чолі з новим її завідуючим Лосєвим Олексієм Михайловичем.

Коментарі (0):