Ізраїльські студенти виготовляють фальсифікований мед

Рік написання: 2019

Синтетичний мед команди Teхніон виробляється бактерією Bacillus subtilis, яка «вчиться» робити мед після перепрограмування в лабораторії.

Мед продається на придорожньому стенді ізраїльського Друзейна в районі Кармель на півночі Ізраїлю (фото). 

Коли глобальна популяція бджіл знижується, мед може стати рідкісним товаром на полицях супермаркетів.

Команда з 12 студентів із Технологічного інституту Ізраїлю працює останній рік над розробкою меду, який можна отримати без бджіл. Його виробляє бактерія Bacillus subtilis, яка "вчиться" робити мед після перепрограмування в лабораторії.

Їх зусилля окупилися: команда здобула золоту медаль на нещодавньому змаганні iGEM (Міжнародна генно-інженерна машина), що проходила в Бостоні. Участь взяли близько 300 команд з університетів усього світу. 

Це шоста золота медаль, яку студенти Technion виграли в iGEM, оскільки вона була створена в 2004 році Массачусетським технологічним інститутом, щоб дати студентам можливість експериментувати в галузі біології.

Крім розвитку науки, не менш важливим компонентом iGEM є створення справжнього бізнес-підприємства. Команда Technion створила власний веб-сайт та привабливу назву компанії: BeeFree (без бджіл).

"Наше бачення - створити стійкий мед BeeFree (без бджіл – перекл.) з використанням інженерних бактерій (очевидно – генно-модифікованих), які перероблять розчин, подібний до нектару, використовуючи ферментні секрети, що імітують середовище медового шлунка (бджоли)", - йдеться на веб-сайті.

 Колектив співпрацює з двома ізраїльськими технологічними фірмами: Bio-Castle, який виготовляє продукт, який зменшує забруднення у воді (вони використовували для збору білків, необхідних для виготовлення синтетичного меду), і Цуф Глобус, який виробляє трав'яний «лікувальний мед».

Студенти шести різних дисциплін - біомедичної інженерії, медицини, біотехнології та харчової інженерії, управління промисловістю та інженерії, хімічної інженерії та аерокосмічної інженерії зібралися, щоб створити BeeFree.

Для любителів меду тривала доступність солодких речей стане власною нагородою - будь-якою ціною.

Описана технологія не така невинна, як може здатися на перший погляд. У всьому світі набувають розвитку технології по фальсифікації меду. Це основна причина падіння цін на мед у світі і кризи в галузі. Як бачимо, в цьому процесі задіяна і сучасна наука. Як далеко ми можемо зайти по шляху, де все синтетичне? Можна не сумніватися, що в описаній технології «велике майбутнє». Та чи буде отриманий продукт медом?

Джерело: https://www.beeculture.com

Коментарі (0):