Вилікувати артрит допоможе бджолина отрута

Рік написання: 2010

Вчені із Університету Сан-Паулу (Бразилія) прийшли до висновку, що бджолина отрута попереджає розвиток артриту. Отрута контролює запальний процес, який веде до цього захворювання.

Спеціалісти провели експеримент на лабораторних кроликах, який показав, що бджолина отрута не тільки знімає біль при артриті, але і попереджує його розвиток.

За словами вчених, бджолина отрута містить молекули, які збільшують концентрацію гормонів глюкокортикоїдів, що регулюють запалення, повідомляє vrach.tv.

Також, згідно даним дослідників, ці природні ліки знижують згортання крові, зменшують кількість холестерину, розширюють судини, збільшують прилив крові до хворого органу, знімають біль, а також поліпшують сон і апетит.

Зауваження редакції.

 В повідомленні із Бразилії нічого нового немає для наших апітерапевтів, відомий факт – ще в радянські часи бджолина отрута була єдиним дієвим засобом при лікуванні артриту і поліартриту.  Це свідчить про універсальність і дієвість засобів апітерапії. На жаль, цей факт ніяк не впливає на позицію МОЗ, яке не вважає за потрібне ввести професію лікар-апітерапевт до переліку лікарських спеціальностей.

Коментарі (0):