Відчуваєте солодке язиком? Бджоли можуть робити це ногами (кігтиками ніг)!

Рік написання: 2014

Нові дослідження здатності медоносних бджіл відчувати смак кігтиками їх передніх ніг опубліковані в журналі Frontiers in Behavioral Neuroscience виявляють деталі, як ця інформація формується і передається.

Комахи відчувають смак через сенсили, волосоподібні структури на їх тілі, що містять рецептори нервових клітин, кожна з яких є чутливою до окремої речовини. В багатьох комах, зокрема, медоносних бджіл, сенсили виявлені в ротових органах, антенах і тарзусах – кінчиках ніг. Медоносні бджоли оцінюють інформацію від обох передніх ніжок, щоб оцінити чи не є це їжею – виявили дослідники із університету Тулузи (Франція).

Сотні бджіл були використані в дослідах. Солодкий, гіркий і солоний розчини контактували з кінчиками передніх ніжок, щоб перевірити, як це стимулює бджіл витягувати чи втягувати їх хоботки – рефлексивні дії, які вказують чи готові вони пробувати розчин, який їм пропонували пити. Результати дослідів показали, що кінчики ніг (кігтики) у бджіл є високочутливими до цукру: навіть слабкі розчини цукрози спонукали бджіл витягувати хоботки до розчину. Вимірювання активності нервових клітин показало, що найбільш чутливою до солодкого частиною ноги медоносної бджоли є самий її кінчик під назвою подвійний кігтик. Виявилося, що сегмент ніжки бджоли, який знаходиться перед подвійним кігтиком, відомий під назвою тарзомера, є високочутливим до солоного розчину.

Ці фото показують будову кігтика бджоли під електронним мікроскопом.

«Медоносні бджоли покладаються на свій кольоровий зір, пам’ять і відчуття нюху і смаку, щоб знайти нектар і пилок в дуже мінливому навколишньому середовищі», - говорить доктор Martin Giurfa.

Висока чутливість тарзомерів до солі, а кігтиків до цукру є вражаючою, попри те, їх чутливість є нижчою, ніж в інших органів відчуттів бджоли. Відчуття смаку кігтиками дозволяє робочій бджолі виявляти нектар моментально, як тільки вона сяде на квітку. Також бджола, зависнувши над поверхнею води, може виявити присутність солі у воді, вмочивши у воду тільки тарзомери своїх передніх ніжок.

На цьому фото показано як бджола висуває свій хоботок до солодкого розчину.

Але якщо бджола отримує суперечливу інформацію, наприклад, відчуття солодкого від своїх передніх ніжок, але відчуття води чи кофеїну – від інших органів почуттів? Центральна нервова система бджоли аналізує (зважує) інформацію, яка надходить від різних органів, але з певними пріоритетами: імпульс про відчуття смаку, який прийшов першим від якого-небудь органу, важить більше. Для прикладу, якщо бджола виявила цукрозу на одній поверхні, типова її реакція – вона висуває хоботок за розчином, ігноруючи при цьому менш привабливі сигнали від інших джерел. Але, якщо порядок джерел корму міняли, вона лише в 50% випадків висувала хоботок до джерела з меншою цукристістю.

За матеріалами American Bee Journal Extra.

Коментарі (0):