Спостережний вулик для школи

Рік написання: 2021

Школа гуде від цікавості до спостережного вулика.

Початкова школа Гілберта, завдяки проекту «Бджоли для дітей» і фірмі Savannah Bee Co., установила спостережний вулик в будівлі школи.

Початковій школі Гілберта надана можливість долучитися до проекту та облаштувати спостережний вулик в приміщенні школи.

В даний час проект «Бджоли для дітей» забезпечив спостережними вуликами 330 шкіл у 50 штатах США та чотирьох країнах світу.

Вулик в школі встановили в лабораторії гідропоніки, так що він є легкодоступним навчальним ресурсом для всіх класів. Конструкція вулика виявилася конструкційно безпечною. Розроблений та виготовлений компанією Savannah Bee Co., вулик надійно прикріплений до будівлі.

Бджоли не можуть потрапити в лабораторію з вулика. Вони мають доступ назовні лише через трубу крізь стіну будівлі.

З огляду на масове скорочення популяції основних запилювачів врожаю в останні десятиліття, терміново потрібно глибше наукове розуміння ролі запилювачів та їх здоров’я. Вулик є ресурсом для всієї громади на практиці, але безпечно може допомогти дізнатися про важливий внесок запилювачів у місцеву екосистему, сільське господарство та економіку.

На прикладі спостережного вулика медоносних бджіл буде висвітлено прагнення школи підготувати учнів до розуміння та вирішення глобальних проблем сталого розвитку. Він також є вдалим наочним навчальним засобом для вивчення комах, життєвих циклів та запилювачів.

Насправді установка спостережного вулика в школі не є такою простою справою, оскільки його конструкція має бути абсолютно надійною і не допустити контактів бджіл з учнями. Тому впровадження даного проекту варто вважати значним досягненням.

Джерело: https://www.beeculture.com

Коментарі (0):