Про користь вживання меду

Рік написання: 2017

Ми завжди намагаємося знайти ідеальний продукт, що міг би стати магічною таблеткою для нашого тіла, а також щоб він був смачним і приємним.

Мед є одним із таких продуктів. Мед - це відмінний антиоксидант, що означає, що його регулярне вживання очистить ваше тіло від різних токсинів. Крім того, його антибактеріальні властивості значно поліпшать стан вашої шкіри.

Ці вісім речей почнуть відбуватися з вашим тілом, якщо ви будете вживати мед кожного дня:

1. Втрата ваги

Якщо ви стежите за вашою вагою, лікар порадить вам виключити з раціону всі солодощі на основі цукру, але не мед. Це тому, що цукри, які входять до складу меду, мають інший хімічний склад, ніж ті, що входять до інших солодощівМед підвищує (прискорює) метаболізм вашого тіла, що є суттєвим для зниження ваги.

2.  Яскравіша шкіра

Мед є чудовий антиоксидант, що означає, що його регулярне споживання очистить ваше тіло від різних токсинів. Крім того, його антибактеріальні властивості значно поліпшать стан вашої шкіри.

3. Зниження рівня холестерину 

Мед не містить холестерину взагалі. Навпаки, його складові компоненти і вітаміни сприяють зниженню холестерину. Щоденне споживання меду має сприятливий ефект на рівень антиоксидантних сполук у вашому тілі, які можуть боротися з надмірним рівнем холестерину.

4. Сильніше серце

Дослідження показують, що антиоксиданти, що містяться в меді, можуть запобігати звуженням артерій. Залежно від місця виникнення, звуження артерій може спричинити серцеву недостатність, погіршення пам’яті або головні болі. Випити склянку води з кількома ложками меду буде достатньо, щоб запобігти цьому.

5. Поліпшена пам’ять

Інші дослідження демонструють здатність меду побороти стрес, відновити систему антиоксидантного захисту клітин, і, як наслідок, поліпшити пам’ять. Крім того, кальцій, що входить до складу меду, легко засвоюється мозком, що сприятливо впливає на його функціонування.

6. Сприяє якісному сну

Цукри, що містяться в меді, збільшують рівень інсуліну в крові, який потім вивільняє серотонін. Серотонін далі перетворюється в мелатонін - гормон, що сприяє якісному сну.

7. Очищає травний тракт

Мед є сильний антисептик, тому рекомендують з’їдати ложку меду на порожній шлунок. Цей простий ритуал допомагає запобігти різним захворюванням травного тракту. Крім того, проходячи через шлунок, мед знищує мікроби і сприяє заживленню дрібних ран в слизовій оболонці, якщо такі є.

8. Заспокоює нерви, полегшує численні психічні розлади

Це може здатися дивним, але це факт. Мед допомагає заспокоїти нерви і зняти втому. Глюкоза, що входить до складу меду, є важливою для функціонування нейронів. Глюкоза швидко всмоктується в кров, що сприяє розслабленню і полегшує психічні розлади.

Джерело: https://www.beeculture.com

Коментарі (0):