Міжнародний ринок меду у 2015 році

Рік написання: 2015

Як ніколи в минулому, міжнародний ринок меду зазнає драматичних впливів міжнародної геополітики і макроекономічних факторів. Світ, навіть без огляду на ситуацію в Україні, на Близькому і Середньому сході ввійшов в стадію турбулентності. На торгівлю медом впливають слабкість і застій глобальної економіки, зміни курсів валют, неоднорідність розвитку окремих країн, падіння цін на ряд продовольчих товарів у світі, військові конфлікти, погода, кліматичні зміни і ще багато інших факторів.

В міжнародній торгівлі медом недавно сталося чимало змін, включаючи консолідацію медових фірм, маємо приклади горизонтальної і вертикальної інтеграції. Кожен тиждень спостерігаються випадки виходу на ринок китайських компаній через посередників з інших країн. Китайські компанії викупили чи заснували власні медові фірми на чотирьох із п’яти континентах. Існує чимало невидимих і таємних процесів у цій сфері.

США

На ринок меду в США можуть дуже вплинути зміни в законодавстві, особливо закінчення в 2016 р. дії антидемпінгових заходів проти китайського меду в США, які були введені в 2001 р. На грані впровадження стандарт США про походження меду. Оскільки міжнародне бджільництво повільно рухається в бік все більшої інтеграції, все більше країн прагнуть проникнути на ринок меду США, який стає привабливішим через зміцнення долара і економічну стабільність. 

Виробництво меду в США склало 80741 т в 2014 році, що на 19% більше, ніж в 2013 році. Статистика США при цьому обраховує медозбір на пасіках розміром 5 і більше сімей, дрібніші пасіки не враховуються. В США в 2014 році було 2,74 млн. сімей, що на 4% більше, ніж в 2013 році. Медозбір склав 29,5 кг/на сім’ю, 25,7 кг/сім’ю в 2013 р., що на 15% більше проти 2013 р.

Отримано значний медозбір з конюшини. Лідерами з виробництва меду стали штати Південна і Північна Дакота з медозбором 11050 і 19115 т відповідно. Оптова ціна на мед досягла історичного максимуму – 5,73 $/кг. Цієї весни (2015 р.) вирощування і реалізація маток ідуть дуже добре. Високі ціни на мед дуже мотивують американських пасічників. Аналіз протягом більшого періоду показує, що медозбори в США стали значно нижчі, в порівнянні з 2000 роком, коли було зібрано 100 тис. т меду. 

Імпорт меду до США з усіх країн в 2014 р. становив більше 166 тис. т. Чим світліший мед, тим більшим попитом він користується в США. Ціна імпортованого меду залежить також від країни, з якої завозять мед. Так, світлий мед із Канади коштує оптом – 4,7$, з Індії – 3,28$, із Таїланду – 2,47$, із України – 3,24$. Найбільші експортери меду до США: В’єтнам, Аргентина, Бразилія, Індія, Україна. Загальне споживання меду в США наближається до 230 тис. т, але в перерахунку на одного жителя воно не змінилося за останні 30 років і складає менше одного кг/жителя. 

Аргентина

Загальна політична і економічна криза в Аргентині посилюються. Економіка Аргентини потерпає від надмірної інфляції, в той час як її основні конкуренти на ринку меду в світі перебувають в значно кращих умовах. Основні покупці аргентинського меду: США і Німеччина, де належно оцінили високі споживчі якості цього продукту. Оптові ціни на аргентинський мед значно зросли з 1300 $/т в 2005 р. до 4000 $/т в 2014 р. Експортери усвідомлюють, що точка максимуму росту ціни може бути досягнута, але пасічникам зрозуміти це важко. Обвал високих цін на мед може статися від поведінки як експортерів, так і пасічників. Десятиліття зберігався паритет експорту меду в Європу і США. В минулому році він порушився, і тепер до 70% меду із Аргентини експортується до США. Причин цьому кілька: зміцнення долара до євро зробило продаж до США більш вигідним, ніж до Європи. В Аргентині отримують такі ж сорти меду і з тих же рослин, що і в США, зокрема, це світлі та екстра-світло-бурштинові сорти меду.

В 2014/15 роках медозбір в Аргентині склав 62 тис. т. Це майже вдвічі менше, ніж виробляла країна в свої кращі роки. Це менше, ніж в Україні. Причина цього – диверсифікація агросектору Аргентини. В країні поставлена задача – нагодувати Китай і Індію. Тому розорюються під посіви сої реліктові степи - пампаси, скорочується медоносна база, і, як наслідок, падають медозбори. 

Бразилія

Бразилія є головним виробником сертифікованого органічного меду в світі. Експорт бразильського органічного меду в 2014 р. зріс на 60% проти 2013р. і досяг 25317 т. Всупереч поширеній в нас думці ніби-то органічний мед дорожчий від звичайного, ціни на бразильський органічний мед знаходяться в межах 3800 – 3900 $/т. Тобто ціна така ж сама, як і на звичайний мед, а іноді і нижча. Але попит на органічний мед у світі практично необмежений. В цьому його перевага. Так само, через ослаблення євро і посилення долара, Бразилія переорієнтовується на американський ринок. Але темні і ароматичні сорти меду, як і раніше, йдуть в Європу, оскільки вони тут дуже цінуються.

В’єтнам

Протягом багатьох років В’єтнам інтенсивно і стабільно збільшував виробництво меду, кількість сімей, поліпшував медоносну базу. (Цікаво, що спеціалісти Укрбджолопрому їздили в свій час у В’єтнам вчити в’єтнамців пасічникувати. Здається навчили.). Три основні продукти В’єтнаму: зерна кави, горіхи кеш’ю і мед, по експорту яких країна входить в топ-5 основних експортерів цих продуктів у світі. Загальний експорт меду із В’єтнаму у 2014 р. склав 55 тис. т, переважно елітних сортів: світло-бурштинового і бурштинового. В’єтнам вийшов на перше місце серед постачальників меду до США. Основний медонос В’єтнаму – мангова акація, Acacia mangium – дикоростуче дерево тропічного лісу. 

Цей медонос, проте, має дивну властивість: при зберіганні мед з нього нестабільний за кольором. Отже, реалізований як світлий, по вищій ціні, він з часом може темніти і втрачати в ціні, оскільки темні сорти меду в США найдешевші. Це серйозна проблема, і це питання стало навіть предметом академічних досліджень в Малайзії, де мангова акація теж серед основних медоносів. Але в 2015 році у В’єтнамі була незвично холодна погода зими і весни (хоча зими у В’єтнамі не буває, у звичному для нас розумінні), що порушили нормальний хід сезону. Пасічники продовжують годувати своїх бджіл, в очікуванні медозбору. Ціни на мед продовжують рости, а попит на світлі сорти меду більший від пропозиції. Через несприятливі погодні умови, прогнозується зменшення медозбору в 2015 році на 35%. Ключове питання галузі: наскільки в’єтнамські пасічники зможуть використати медозбір з мангової акації, яка є основним медоносом В’єтнаму.

В’єтнамський мед користується довірою у світі. Попри це, В’єтнамська асоціація пасічників вирішила запровадити так звану «резинову технологію». Суть її в тому, що з рамок відкачується незрілий мед, а водність його до норми доводиться підсушуванням уже поза вуликом. Такий «мед» не може вважатися натуральним продуктом. Технологія перевірки меду з використанням ядерного магнітного резонансу (ЯМР), впроваджена для контролю меду, здатна виявити мед, отриманий по резиновій технології. Оскільки резинова технологія також видаляє з меду пилок, антибіотики та інші натуральні складники, це є несумісним з уявленнями про мед, як про натуральний продукт.

Україна

Єдина країна із топ-6 найбільших виробників меду, бджільництво якої є переважно любительським, оскільки середній розмір пасік у нас – 10 сімей. Одна з небагатьох країн, яка не має точної статистики по бджільництву. Всі наші дані – оціночні. Немає осіб чи структур, які володіли б повною інформацією, що відбувається в українському бджільництві. Вважається, що Україна отримала близько 70 тис. т меду в 2014 році. За оцінкою Апімондії - 90 тис. т. По виробництву меду Україна займає третє місце в світі (після Китаю і Туреччини). В країні близько 3 млн. бджолосімей і близько 300 тис. пасічників. Отже, середній розмір пасіки – близько 10 бджолосімей. В минулому році експортовано близько 40 тис. т меду на суму майже 100 млн. доларів. Але це досягнення – наслідок сприятливої кон’юнктури на міжнародному ринку меду, а не результат діяльності уряду чи громадських організацій. Їх заслуг тут нуль. В зимівлі 2014/15 років загинуло від третини до половини сімей бджіл. Але невеликий розмір пасік означає, що українське бджільництво має високу еластичність, говорячи мовою економіки. Це означає, що втрати бджіл будуть відновлені протягом сезону без видимих втрат медозбору. Втім, рік очікується сухим до середини серпня і неврожайним.

В першому кварталі 2015 р. Україна експортувала 7,8 тис. т меду, що на 26% більше, ніж за відповідний період 2014 р. (дані: Український Клуб Аграрного Бізнесу). Це принесло Україні прибуток 15,6 млн. доларів. Найбільшу долю в структурі експорту займає ринок США – 40,5%, Німеччини – 27%, Польщі – 10%. Також експорт меду здійснюється до Литви, Бельгії, Франції, Туреччини, Канади та до інших країн. За прогнозами УКАБ, медозбір у 2015 р. може досягти 75 тис. т, а експорт – 45 тис. т.

Через девальвацію гривні, уряд штучно знизив пенсії і бюджетні зарплати в  три рази. Як наслідок для бджільництва, роздрібні внутрішні ціни на мед зрівнялися з оптовими. Так буває тільки в нас. Це сприятиме подальшому росту експорту з України і занепаду внутрішнього ринку меду в Україні. Мед для нашого споживача стане ще менш доступним, ніж був раніше.

Фактори, що впливають на ціну меду

Економіка світу перебуває в кризі. Виросли зовнішні борги в Греції, Іспанії і Італії. Національний борг США складає 18 трильйонів доларів. Цілий ряд країн (Україна в їх числі) досягли такого стану економіки, коли сукупний борг країни зрівнявся з сукупним національним продуктом. Такий стан фінансової системи провокує зниження цін на товари, в першу чергу, аграрного сектору. На цьому фоні ріст цін на мед виглядить дисонансом і довго продовжуватися не може.

Кліматичні умови

Триває глобальне потепління і його вплив на життєдіяльність людства. Бразилія і південь США потерпають від засух. Танення льодовиків на полюсах і Гімалаях має своїм наслідком те, що газ метан стає основним чинником парникового ефекту, відсуваючи на другий план окис вуглецю. Підвищення середніх температур вже негативно впливає на медозбори в усьому світі. Наприклад, в Україні вже немає гречаного меду, а ще сто років тому гречка була в нас основним медоносом. В найближчій перспективі негативний вплив глобального потепління буде тільки посилюватися.

Конференція з якості меду

В 2015 р. в Китаї (Peng Guofang) відбулась конференція по якості бджолопродукції. Президент китайської академії інженерних наук заявив про створення спільного підходу по тестуванню якості продуктів між Китаєм і Євросоюзом. Питання виявлення фальсифікації підсолоджувачів було темою широкої дискусії на конференції, де взяли участь вчені по якості меду і представники бізнесу з Китаю, Німеччини, Японії, Аргентини та інших країн. Президент Міжнародної Організації Експортерів Меду професор Норберто Гарсія заявив, що на міжнародному ринку меду - від 30 до 50% меду фальсифіковано. Вчені з однієї з німецьких лабораторій заявили, що фальсифікований мед присутній у 80% досліджуваних зразків.

Проблема дозрівання меду

Поширеною практикою в Китаї є відкачка незрілого меду. Мед відкачують з водністю 35% і вище, а потім його «дозрівають» на великих заводах по дозріванню меду, куди мед звозять від пасічників. З відкачаним так швидко і з таким високим вмістом вологи «медом» відбуваються дві речі: 

  1. Якість меду ставиться під загрозу.
  2. Меду відкачується в два-три рази більше.

В більшості мед споживаючих країнах зайву вологу з меду бджоли видаляють природно і у вулику, а не у вакуумних камерах на підприємствах. Проблема дозрівання незрілого меду стає серйозним питанням конкуренції. Згідно даних науки, хімічний склад незрілого меду, відкачаного пасічниками, більше схожий на хімічний склад нектару, з якого цей мед створений і значно відрізняється від хімічного складу зрілого меду. Всі «меди», до яких воду добавляли або видаляли якими-небудь способами, відмінними від тих, як це роблять бджоли у вулику, вважаються фальсифікованими в більшості міжнародних стандартів меду. Це ключове положення в питанні, як міжнародна спільнота має розуміти питання «незрілого меду».

Наука про мед

Хімічний склад меду залежить від багатьох факторів, таких як: джерело нектару, клімат, висота місцевості, сезон, ґрунт, дозрівання, технологія відбору меду. Утворення меду – складний комплекс біохімічного синтезу і метаболізму у взаємодії ботанічної і зоологічної форм життя. Ми повинні розуміти ці фактори і їх вплив на хімічний склад меду. Академічні, урядові чи приватні лабораторії в різних країнах не мають на даний момент повної бази даних аутентичних зразків меду з різних частин світу.

Певний час в США покладали надію на контроль походження меду по ізотопах вуглецю, але виявилося, що цей показник ненадійний, оскільки він дуже змінюється по роках. В міжнародному обігу появився термін “Traceability”, що має приблизний переклад, як відслідковуваність походження і означає, що ми на кожному етапі руху меду по технологічному ланцюжку повинні знати все про походження меду, починаючи від рослини, з якої бджоли зібрали мед і аж до столу споживача. Це є глобальна проблема, яка поки що не вирішена на міжнародному ринку меду.

В світі набуває поширення так звана резинова технологія, яка передбачає технологічну обробку меду поза вуликом. Суть технології в тому, що до меду можуть штучно добавляти або видаляти воду, видаляти з меду антибіотики, добавляти або видаляти з меду зерна пилку (зміна пилкового складу меду імітує зміну країни походження), змінювати колір меду (наприклад, з екстра світло-бурштинового до світлого, світліший мед має вищу ціну на ринку США). Така резинова технологія вже широко використовується в кількох країнах Азії і має тенденцію до поширення у світі.

За останнє десятиріччя в світі щорічне виробництво меду зростало на 35 тис. т. Цікаво, що це збільшення мало місце разом зі зменшенням числа бджолосімей і медозбором на сім’ю в більшості основних країн-виробників меду. Ціни на якісний мед з повним відслідковуванням походження досягли історичних максимумів. Так само максимальною стала різниця між цінами на дешевий і дорогий мед. Має місце кореляція між імпортом дешевого меду і реекспортом його вже як дорогого місцевого, після відповідної підготовки.  І такі операції мають тенденцію до поширення в світі.

Дана стаття написана в основному як огляд публікацій в American Bee Journal.

Коментарі (0):