Мед із Шотландії

Рік написання: 2021

Сезонний продукт: чому шотландський мед знову в центрі глобальної уваги.

Медоносні бджоли відіграють важливу роль у секторі харчування та напоїв Шотландії.
За підрахунками, як відомо, приблизно третина їжі, яку ми споживаємо щодня, покладається на запилення, в якому наші смугасті друзі грають головну роль, котрим допомагають птахи та інші комахи.

Кінцевий продукт у супермаркеті, що називають медом, часто має однакові атрибути, смак та колір у всій Європі. 

В кінці квітня в Шотландії розпочинається сезон цвітіння, коли бджіл перевозять на ріпакові поля і сади для медозбору і запилення. Вулики перевозять багато разів протягом літа, нарешті останній медозбір із вересу на шотландському пониззі. Є безліч експертів, які вважають шотландський вересовий мед одним з найкращих медів у світі, і це сорт меду, який ви можете знайти в магазинах, який продають іноді як щільниковий (в сотах).

Тепер шотландський мед з вересу може користуватися ще більшим попитом після того, як нові дослідження виявили, що він може конкурувати з медом мануки з Нової Зеландії за харчовою цінністю  через надзвичайно високий вміст важливого мінералу — марганцю.

За даними Європейської ради продовольчої інформації (EFIC), у світі існує понад 300 різних видів меду. Але, в цілому, його можна класифікувати на два види: сировинний та перероблений.

Меди також можуть відрізнятися кольором, ароматом та ароматом залежно від джерела рослини, звідки бджоли зібрали нектар.

Найчастіше з супермаркетів ми купуємо перероблений мед. Однак, щоб довести його до такого вигляду, з меду було видалено багато вітамінів та антиоксидантів, а також збудників хвороб, які можуть бути у сирому меді.

Деякі дослідження також припускають, що вживання меду, який є максимально локальним (тобто, який виробляється неподалік від місця проживання), є потенційним способом боротьби з сезонною алергією. Тисячі років мед застосовується в традиційних лікарських засобах завдяки його антибактеріальним, протизапальним та антиоксидантним властивостям.

Низький вміст вологи та кислотність меду створюють негостинне середовище для бактерій, що дозволяє йому бути антибактеріальним. Є деякі факти, хоча вони маловідомі, оскільки більшість тестів на людях не робиться, але це свідчить про те, що сирий мед може бути корисним при лікуванні кашлю, розладів шлунку та травлення.

Сезон збору меду в Шотландії розпочинається з ріпаку в квітні і закінчується у вересні медозбором з вересу, але мед доступний для споживачів цілий рік. Протягом сезону для бджіл доступні і інші медоноси, наприклад, сади, ягідники, явір, липа і різнотрав'я.

Не кожне джерело нектару надійно медоносить щороку, оскільки це дуже залежить від погоди. Але коли джерело нектару неможливо легко визначити або нектар зібраний з різних рослин, мед часто позначають як «мед з різнотрав'я або квітковий мед».

Меди відрізняються за зовнішнім виглядом та смаком через різну пропорцію різних цукрів, а також різні мікроелементи, що впливають на колір та смак.

Уважний огляд баночки меду нижчого цінового діапазону в супермаркеті виявляє, що це, як правило, суміш медів з ЄС та інших країн", і, як правило, смак їх є досить м'яким. Хороша банка місцевого меду - це зовсім інший продукт та досвід, ніж масово виготовлений мед, як правило, з Китаю чи Туреччини, які є найбільшими світовими експортерами меду. Мається на увазі, що Туреччина є великим експортером уже переробленого і розфасованого меду. Сирий мед Туреччина не експортує.

Шотландський мед продається в супермаркетах під брендом місцевого шотландського меду і, як правило, не переробленим. Мед з вересу в Шотландії відрізняється від меду з вересу в Англії, оскільки обидві країни мають різні типи ґрунту та процеси видобування меду.

Немає нічого кращого, ніж мед, який виходить прямо з вулика. Такий мед має користь для здоров'я і може підвищити рівень дофаміну, оскільки він просто посміхається вам в обличчя, тому що він настільки гарний. Вибір такого меду для покупки нагадує вибір пляшки гарного вина.

Мед є надзвичайно універсальним продуктом. Теоретично ми могли би жити, споживаючи тільки мед, оскільки в ньому є всі інгредієнти, необхідні для виживання людини. Він також поглинає воду, тобто може бути використаний для зволоження шкіри і є навіть антибактеріальним та антимікробним.

Темніший мед має більш високу лікувальну користь. 

Ми можемо використовувати мед у кулінарії та випічці. З бджолиного воску також можна виготовляти свічки і використовувати його в косметиці та як ароматизатор. З меду також можна виготовити органічний алкоголь, варіанти використання меду майже нескінченні.

Один із варіантів використання меду в кулінарії — виготовлення морозива. Як приклад, один із рецептів такої страви:

Медове морозиво.

Гранола, шотландський вересовий мед, йогурт та малинове варення - це ідеальне шотландське літнє частування - те, що здорово, смачно і легко зробити з дітьми. 

Для їх виготовлення вам знадобляться формочки і палички для морозива, які можна легко придбати в Інтернеті.

Медове морозиво.

Інгредієнти:
• 500 г грецького йогурту або натурального жирного йогурту;
• 340 г шотландського вересового меду;
• 340 г малинового варення;
• 200 г граноли (гранола — суміш горіхів і вівсяних пластівців);
• 80 мл незбираного молока;
• жменя свіжих подрібнених м'яких ягід.

Приготування:
1. Збийте йогурт з молоком і 1 ст.л. вересового меду до однорідності.
2. У кожну форму засипте одну чайну ложку малинового варення, а потім посипте кількома свіжими м'якими ягодами, такими, як чорниця або малина.
3. Шар з йогуртовою сумішшю. Над ним розмістіть чайну ложку меду шотландського вересу, а потім шар граноли.
4. Закінчіть завершальним шаром йогурту.
5. Додайте в форму паличку і заморожуйте щонайменше чотири години. Щоб відділити морозиво від формочки, можна вмочити його в гарячу воду.

Джерело: https://www.beeculture.com

Коментарі (0):