Чи схильні бджоли до вживання кофеїну і нікотину

Рік написання: 2010

Дослідження, проведені в Університеті Хайфи, показало, що бджоли надають перевагу нектару з невеликими концентраціями кофеїну і нікотину перед нектаром, який таких домішок не містить зовсім.

«Це могла би бути еволюційно створена риса, як і в людини, щоб зробити бджіл залежними від цих речовин», - стверджують дослідники.

Нектар квітів містить в собі головним чином цукри, які забезпечують енергією потенційних запилювачів. Але нектар квітів деяких видів включає в себе також малі концентрації речовин, які можуть бути токсичними для бджіл, такі, як кофеїн і нікотин. Дане дослідження мало на меті перевірити, чи ці речовини навмисно виділяються рослинами, щоб «спокушати» чи приваблювати бджіл, чи це просто біопродукт, що не є необхідною сполучною ланкою для будь-якої подібної мети.

Нікотин присутній в сортах тютюнового дерева (Nicotiana glauca). Кофеїн виявлений в концентраціях 11-17,5мг/л переважно в нектарі квітів цитрусових. В нектарі квітів грейпфрута проте кофеїн присутній в набагато вищих концентраціях. Нікотин виявлений природно в квітковому нектарі в концентраціях до 2,5 мг/л. Для того, щоб перевірити, чи бджоли надають перевагу нектару, що містить кофеїн і нікотин, дослідники запропонували бджолам штучний нектар, що містив в собі різні концентрації натуральних цукрів і різні концентрації кофеїну і нікотину, поряд з  «чистим» нектаром, що містив тільки цукор. Кофеїн і нікотин варіювали від натуральних рівнів, які є в натуральних квітах до набагато вищих концентрацій, порівняно з тими, що знайдені в природі.

Результати досліджень показали, що бджоли надають перевагу нектару, що містить кофеїн і нікотин в природних концентраціях над «чистим» нектаром. Найпривабливішою виявилася концентрація 1 мг/л, близька до тієї, що є в природі. При виборі високих концентрацій нікотину проти  «чистого» нектару, бджоли надавали перевагу останньому.

Як наголошують дослідники, наразі важко з впевненістю сказати, чи додаткові речовини в нектарі появилися в результаті еволюційного процесу, щоб зробити запилення більш ефективним.

Можна припустити, проте, що вижили рослини, які в результаті природного добору розвинули в собі здатність насичувати нектар «правильними рівнями» цих додаткових речовин, що дозволило їм приваблювати бджіл, таким чином даючи їм переваги перед іншими рослинами, які подібних речовин не виділяють.

Дослідники наголошують, що ця стадія дослідів мала на меті визначити преференції бджіл, не більше. А тепер вони перевіряють, чи бджоли можуть ставати залежними від кофеїну і нікотину, подібно людині.

За матеріалами газети “ABJ Extra”.

Коментарі (0):