Чому все більше пасічників в США зимують своїх бджіл в холодних приміщеннях?

Рік написання: 2022

Все більше і більше американських бджолярів починають поміщати своїх бджіл в зимівники ще з осені, для їх зимівлі в приміщенні. Хоча пасічники Канади це робили протягом десятиліть, популярність практики зимівлі бджіл в приміщенні в США виникла порівняно нещодавно. 

Зауважимо, що якоїсь фізичної необхідності у такій зимівлі немає, оскільки на більшій частині території США зими в нашому розумінні немає зовсім, або вона досить тепла по нашим міркам, або досить коротка. Тому розміщення бджіл в зимівниках не є захистом бджіл від холоду чи несприятливих погодних умов. Тут переважають інші наміри. 

Бджолярі почали використовувати в якості зимівників вже наявні споруди, які побудовані для зберігання цибулі та картоплі в штаті Айдахо. Така зимівля триває до кінця січня, потім комерційні пасічники перевозять бджіл до Каліфорнії для запилення мигдалевих дерев, сезон запилення яких стартує приблизно 15 лютого. Багато пасічників досі використовують старі овочесховища в якості підсобних приміщень для зимівлі бджіл, але, оскільки популярність цієї практики зросла, деякі комерційні пасічники будують спеціалізовані приміщення, які використовують тільки для зимівлі бджіл. Ці споруди не мають бруду від зберігання овочів. Вони є чистими, оснащені новими системами фільтрації повітря та системами вентиляції, моніторами двоокисом вуглецю та кисню, моніторами температури, системами охолодження і регулювання температури. Клімат-контроль таких зимівників дозволяє вибрати оптимальні режими зимівлі бджіл, які неможливо створити при природних умовах зимівлі на волі.

Чому все більше пасічників переходять на холодне зберігання та зимівлю своїх бджіл у приміщенні?

Було проведене опитування серед комерційних пасічників на тему: чому вони переходять до зимівлі бджіл у приміщенні. Хоча серед найбільш відвертих відповідей переважала думка, що вони хочуть просто відпочити і відновити сили після важкого попереднього сезону, коли можна деякий час не працювати, не оглядати і не годувати бджіл, все-таки переважали відповіді, що така зимівля в приміщенні корисна насамперед для самих бджіл і їх здоров'я. 

Ось деякі з відповідей, які дали пасічники, обґрунтовуючи свій вибір для зимівлі бджіл в приміщенні:

  1. Бджоли в зимівниках перебувають у спокої, споживання кормів мінімальне, тому бджолярам не потрібно купувати цукор або витрачати час на годування робочих сімей. Це може зекономити пасічникам кошти, оскільки довкілля в Каліфорнії в листопаді-грудні, де зазвичай тримають бджіл в зимові місяці, хоча зими там немає (перед запиленням мигдалю) не може підтримувати бджолосім'ї в безпеці без додаткового годування. Бджоли в холодних зимівниках не літають, не збирають нектар і пилок, не вирощують розплід (діяльність, яка потребує значної кількості затрат корму та енергії), тому вони можуть при такій зимівлі зберігати енергію, кормові ресурси та нарощувати жирове тіло. Є точка зору, що бджоли в своєму річному циклі розвитку повинні “відчути зиму”, тоді вони енергійніше працюють протягом активного сезону.
  2. Зимівники тримають низьку температуру, тому в гніздах немає розплоду. Деякі пасічники вважають цей безрозплідний період лікуванням варроатозу, оскільки кліщі Varroa не здатні до розмноження без виведення бджолами розплоду. Це означає, що кількість кліща не збільшиться протягом такої зимівлі, а кліщі в колонії можуть померти або стати занадто старими для успішного розмноження. Тому колонії можуть потенційно починати запилення мигдалю з низькою закліщеністю. Нагадаю, що різні форми обмеження вирощування розплоду пропонували в минулому і наші спеціалісти, зокрема, П. Хмара з Києва і Міленін М. з Криму, які використовували ізолятори для обмеження виводу розплоду в зимовому клубі.
  3. Оскільки бджолосім'я в зимівнику "зимує", відчуваючи холод, вона спокійна, матка не відкладає яєць  протягом певного періоду часу. Це дає матці можливість мати перерву від відкладання яєць. Деякі бджолярі сказали, що ця перерва у вирощуванні збільшує довголіття матки.
  4. Коли бджіл перевозять до Каліфорнії, вони зазнають різкої зміни температури. Матка після зимівлі, попавши у весну, починає відкладати яйця дуже інтенсивно, що має наслідком різкий ріст популяції бджіл у вуликах. Якщо сім'ї перевозять до Каліфорнії на початку зими, то такого різкого росту вирощування розплоду не спостерігається, температура тут змінна і повільно зростає у лютому та березні, через що бджоли повільно починають вирощувати розплід із затримками і перервами. Деякі пасічники сказали, що їхні бджоли виглядають здоровішими і більше працюють під час запилення мигдалю, якщо вони провели частину зимівлі в холодних зимівниках, і це, швидше за все, відбувається через різкий стрибок вирощування розплоду після такої холодної зимівлі.
  5. Бджоли накопичують діоксид вуглецю у своїх гніздах, коли вони знаходяться в обмеженому просторі зимівника з обмеженою вентиляцією.  В процесі еволюції в бджіл виникла і розвинулась здатність зимувати при високому відсотку вуглекислоти в гнізді вулика. Вуглекислота сповільнює життєві процеси в організмі бджіл, допомагаючи їм пережити зиму. В цьому плані в деякій мірі вищий відсоток вуглекислоти в зимовому клубі бджіл навіть корисний для зимівлі бджіл, на думку деяких дослідників. Існує критичний рівень вуглекислоти, який є токсичним для бджіл, але так само є токсичний рівень CO2 і для кліщів. Але, оскільки кліщі менші за розміром від бджіл, критичний рівень вуглекислоти, від якого кліщі гинуть, для них менший, ніж для бджіл. Це твердо установлений науковий факт. В зимівнику з клімат-контролем можливо виставити такий рівень вуглекислоти в атмосфері зимівника, який буде безпечним для бджіл, але вже токсичним для кліща. Але такий режим зимівлі - це лише робоча гіпотеза, яка потребує практичної перевірки. Деякі вчені вже  працюють над тим, щоб виявити такий оптимальний рівень вуглекислоти в зимівнику на рівні технології зимівлі, яка буде безпечною для бджіл і токсичною для кліща. Такий режим зимівлі буде одночасно і боротьбою з кліщем варроа. Згодом така технологія могла би бути ключем до успіху в роботі зі здоровими бджолами.

Оглядова стаття написана на основі публікацій в журналі Bee Culture.

Коментарі (0):