Бджоли, натреновані на запах

Рік написання: 2020

Дослідники з Аргентини виявили, що натреновані на запах медоносні бджоли підвищують врожай соняшника.

Працюючи за тим самим принципом, як тренування на запах собак, щоб дати їм змогу відстежити слід, вчені з Університету Буенос-Айреса, Аргентина, виявили, що медоносні бджоли можуть керуватися подібними мотивами. 

Було продемонстровано, що тренування медоносних бджіл на запах безпосередньо у вулику робить їх більш ефективними при запиленні бажаного врожаю. Отримані дані показують, що медоносні бджоли, які отримували їжу з ароматом, що імітував соняшник, сприяли значному збільшенню врожаю соняшнику. 

"Ми показали, що медоносних бджіл всередині колонії можна забезпечити приємним ароматом, і цей аромат змінює поведінку бджіл, спрямовану на запах", - сказав Вальтер Фаріна з Університету Буенос-Айреса, Аргентина. 

«Найдивовижнішим та найрелевантнішим результатом є те, що вподобання кормів для цільової культури є настільки тривалими та інтенсивними, що це сприяло значному збільшенню врожайності сільськогосподарських культур». 

Команда Фаріни раніше демонструвала, що медоносні бджоли можуть створити стабільну і довгострокову пам’ять, пов’язану із запахами їжі всередині гнізда, і, що спогади у вулику можуть впливати на вибір бджіл щодо того, які рослини відвідувати. 

Щоб вирощувати бджіл з пам’яттю, яка підтримувала б згодом пошук їжі на соняшниках, дослідники спочатку розробили просту синтетичну ароматичну суміш, яку бджоли пов’язували з природним квітковим ароматом соняшника. Далі вони годували бджіл у вулику ароматизованим кормом. Вони виявили, що той ранній досвід та спогади про аромат соняшнику впливали на подальші преференції та вибір бджіл, як це випливало з розшифровки інформації їх танців. 

Тренування бджіл на запах змусило їх частіше відвідувати соняшник. Ці навчені бджоли також принесли більше пилку соняшнику назад у вулик. Це збільшило відвідування та пошук соняшнику, збільшивши виробництво насіння квітів на 29–57 відсотків. 

"Завдяки такій простій процедурі можна направляти діяльність бджіл по збору кормів та значно збільшувати врожайність", - підтвердив Фаріна. 

"Іншими словами, послуги запилення можуть бути вдосконалені в залежності від запилюваних культур, використовуючи прості імітаційні аромати, як частину стратегії точного запилення". 

Згідно з повідомленням, дослідники кажуть, що зараз вони вивчають інші культури, що залежать від запилювачів, включаючи мигдаль, груші та яблука. Їх метою є розробка ряду нових імітаторів запаху для підвищення ефективності запилення та продуктивності в численних важливих сільськогосподарських культурах.

Джерело: https://www.beeculture.com

Коментарі (0):