Бджолозапилення підвищує врожай кави

Рік написання: 2020

Бджоли та інші запилювачі відіграють велику роль у забезпеченні продовольством у світі, але часто вважалося, що їхній вплив на виробництво кави був незначним. Нові дослідження демонструють, що бджолозапилення може призвести до зростання врожаю кави на 10-20% через «ефект запилення». Більше того, бджолині проекти можуть сприяти покращенню засобів для існування виробників кави та їх сімей.

«Загальновідомо, що бджоли знаходяться під загрозою у всьому світі, тому ці дослідження є настільки важливими. Щодня ми дізнаємось більше про те, як бджоли та інші запилювачі є незамінними учасниками у виробництві продуктів харчування», - сказала Джаніс Надворні, співдиректор фірми Food 4 Famers. 

Що стосується кави, бджоли не тільки сприяють підвищенню врожаю кави, але вони також сприяють поліпшенню якості кави. 

Дослідники працюють над покращенням розуміння внеску бджіл у виробництво кави протягом десятиліть. У Панамі Смітсонівський дослідник Дейв Рубік виявив, що бджоли різних видів підвищують врожай кави на 36%, з яких 25 відсотків припадає на медоносних бджіл. В Індонезії група під керівництвом агроеколога Олександри-Марії Кляйн оцінила внесок бджіл у підвищення врожайності кави на 12%. 

Кавові плантації не надають достатньо місць для гніздування та ресурсів корму для бджіл. Різноманітність та чисельність бджіл залежать від присутності дерев всередині або навколо кавової ферми, демонструючи додаткову перевагу тіньових дерев у вирощуванні кави. 

Ліс, що оточує кавову ферму, може сприяти збільшенню врожайності на 20 відсотків, водночас зменшуючи кавове зерно на 27 відсотків. У таких країнах, як Мексика та Гватемала, де вирощується тіньова кава і є в наявності різноманітні сільські ферми, що прилягають до лісів, агроекосистеми кави подвоюють популяції бджіл, що призводить до збільшення врожаю кави на 20%, порівняно зі штучною тінню (коли розміщується сітка над насадженнями) та вирощуванням кави на сонці. Така практика поширена в Бразилії та Коста-Ріці. 

Фірма Food 4 Farmers допомагає сім'ям, які займаються вирощуванням кави, справлятися з сезонним голодом, підтримує проекти бджільництва в Мексиці та Гватемалі. Інші громади по всій Латинській Америці чекають на приєднання до проекту. 

Спочатку були запроваджені проекти бджільництва з метою диверсифікації доходів та посилення продовольчої безпеки, але нові дослідження вказують і на покращення доходу від кави при наявності бджіл. 

У Чіапасі, де Food 4 Farmers співпрацює з кавовим кооперативом Cesmach у комерційному проекті бджільництва, члени кооперативів починають розуміти взаємовигідні відносини між бджільництвом та вирощуванням кави. 

Враховуючи ріст врожайності кави на 10 – 20% через „ефект запилення”, за оцінками, бджоли в кавових агроекосистемах могли би приносити додатковий прибуток від 9 до 18 мільйонів доларів США лише в штаті Чіапас; 22 - 44 млн. доларів США в Мексиці; та від 180 до 360 мільйонів доларів у всьому світі. 

Це, не враховуючи внесок бджіл у запилення інших сільськогосподарських культур, що сприяє забезпеченню продовольчої безпеки та засобів для існування всіх видів дрібних фермерів. 

"Чим краще ми розуміємо взаємозв'язок між кавою та різноманітністю бджіл і їх чисельністю, тим більше ми можемо покращити засоби до існування виробників кави та ландшафти, що оточують кавові плантації", - сказала Марсела Піно, співдиректор Food 4 Farmers.

Джерело: https://www.beeculture.com

Коментарі (0):