Бджільництво Ефіопії

Рік написання: 2020

Бджільництво Ефіопії, не маючи розбірного вулика і без медогонок, входить до десятки основних виробників меду в світі. Ефіопія виробляє приблизно чверть виробництва меду Африки, але мед в країні є дефіцитом.

У країні, де 85% усіх робочих місць знаходиться в сільському господарстві, експерти галузі говорять, що бджільництво чи апікультура залишається ще далеким від розкриття  його повного потенціалу, який стримується застарілими методами утримання бджіл, періодичними посухами та неконкурентними цінами.

Мед традиційно відіграє велику роль в ефіопському житті, де його смачні білі, червоні та жовті сорти використовуються при приготуванні їжі, в лікувальних цілях і як ключовий компонент місцевого питного меду, відомого як tej (тей). 

Проблема в тому, що більшість фермерів використовують застарілі нерозбірні системи вуликів, які являють собою колоди або глиняні горщики чи плетені корзини.

Такі вулики не дають стільки меду, скільки могли би дати сучасні розбірні вулики.

Завдяки сучасним технологіям, виробництво меду може призвести до виходу з бідності тисяч бідних фермерів - заявляють експерти.

Одним з провідних регіонів виробництва меду в Ефіопії є провінція Тигре, де серед населення досить сильні сепаратистські настрої. На високогірних гірських схилах Тигре росте жовта квітка Адей Абеба - ключовий компонент у створенні унікального білого меду, який є одним з найцікавіших сортів меду для експорту з Ефіопії.

Уряд має намір збільшити експорт меду в регіоні з 50% до 80% продукції, навчаючи фермерів кращим методам бджільництва. 

Торгівля з ЄС.

Зовнішній світ починає оцінювати якості ефіопського меду. У 2008 році Європейський Союз офіційно надав зелене світло для імпорту ефіопського меду. Проте, майже десять років потому, країна все ще експортує не більше 800 тон  із тих 50 000 тон, які вона, за оцінками, виробляє щорічно.

Низька продуктивність ефіопських вуликів, а також періодичні посухи, які можуть перешкоджати постачанню води сім’ям бджіл і викликають засихання дерев, пилок яких потребують бджоли,  спричиняють дефіцит меду.

Ці недоліки піднімають ціни на мед до 18 євро за кілограм, що фактично призводить до виходу з ринку експорту меду в Азію та Європу.

Високі ціни на органічний мед з Ефіопії зовсім не ведуть до збільшення його виробництва - з різних причин.

Через високий попит на місцевий мед існує також сірий ринок для ефіопського меду. Люди перевозять його через кордон до Судану або в багажі в аеропорту Мекеле, щоб уникнути сплати податків на експорт.

Регіональні уряди, стурбовані втратами податкових надходжень на експорт, прагнуть приборкати торгівлю на чорному ринку, ввівши обмеження на кількість меду, який можна взяти з собою у зареєстрованому багажі в аеропорту.

Незважаючи на виклики, що стоять перед галуззю бджільництва, Ефіопія має потужний потенціал зі збільшення виробництва меду і може стати одним з основних експортерів меду в світі. Попит на мед з Ефіопії постійно зростає, оскільки він за походженням і смаковими якостями не має аналогів у світі.

Загальна характеристика галузі.

Ефіопія – країна на північному сході Африки. Площа країни – 1,33 млн. км2. Населення – близько 100 млн. мешканців. По площі – приблизно в два рази більше України, по населенню – в два з половиною рази. Ландшафт – переважно гори і плоскогір’я. Це найбільш гірська країна Африки, що створює хороші умови для бджільництва. За даними останнього Конгресу, в Ефіопії близько 1 млн. пасічників, за оцінками – в країні більше 10 млн. сімей, скільки точно ніхто не знає, оскільки при нерозбірних вуликах бджіл рахують пасіками, а не сім’ями. Серед дикоросів близько 1600 видів рослин медоносні. Більшість посівів – ентомофільні рослини, що дають мед і потребують запилення.

 Країна географічно знаходиться в зоні саван і тропіків, але вище в горах клімат по-суті близький до помірного в наших краях. Країна швидко прогресує у виробництві меду. Унікальні сорти гірського меду Ефіопії є органічним продуктом, оскільки країна не знає розбірного вулика і медогонки. Очікується, що Ефіопія найближчим часом приєднається до групи країн – основних експортерів меду. На думку Очколаса В., Ефіопія стане основним конкурентом України на міжнародному ринку меду уже в найближчі роки. Незважаючи на відсталість і бідність, країна дбає про природне довкілля. В 2019 році за один день на своєрідному «суботнику» було висаджено 350 мільйонів дерев. В заході брав участь і президент країни, який отримав в 2019 році Нобелівську премію миру.

Виробництво меду в країні – більше 50 тис. т. За цим показником країна входить в першу десятку основних виробників меду в світі. Експорт меду поки що незначний, не більше 10% від виробленого.

За даними Пономарьова А., близько половини виробленого меду переробляється на традиційний народний напій – тей. Вживання цього напою дуже поширене серед населення Ефіопії. Напій тей за рецептурою близький до ставленого меду-четвертаку, ароматизованому травами, якщо виражатися в наших категоріях медоваріння. Рецепти напою дуже відрізняються в різних провінціях. Точно повторити рецепт цього напою в наших умовах неможливо, як на мою думку. В нас інші меди, інша вода, клімат і дріжджова мікрофлора.

Коментарі (0):