Бактерії від бджіл, як можлива альтернатива антибіотикам

Рік написання: 2015

Сирий мед використовувався проти інфекцій протягом тисячоліть, ще до того, як він почав оброблятися і реалізовуватися, як, власне, мед. Так що є основою його антимікробних властивостей? Дослідники із університету Лунда (Швеція) ідентифікували групу із 13 видів молочнокислих бактерій, виявлених у свіжому меду, вилученому із медових зобиків бджіл. Ці бактерії виробляють безліч активних антимікробних сполук.

Ці лактокислі бактерії були протестовані проти таких важких патогенів людини, зокрема, як метицилін - стійкий золотистий стафілокок Staphylococcus aureus (MRSA), синьогнійна паличка Pseudomonas aeruginosa і ванкоміцин - стійкий ентерокок Enterococcus (VRE). Коли молочна кислота цих бактерій застосовувалася в лабораторії проти названих патогенів, виявилося, що вона нейтралізує всі названі патогени.

Поки що можливий влив лактобактерій меду на патогени людини протестований тільки в умовах лабораторії. Але на практиці ці лактокислі бактерії були використані при лікуванні коней, коли власники коней намагалися вилікувати їх рани іншими методами, але безрезультатно. Лактокислі бактерії змішували з медом і наносили на рани коней. Всі рани коней були зцілені даною сумішшю.

Дослідники вважають, що секрет таких хороших результатів лікування лежить в широкому спектрі дії активних речовин меду.

«Антибіотики в основному мають в своєму складі лише одну діючу речовину, яка ефективна тільки проти вузького спектру бактерій. Ці 13 видів молочнокислих бактерій виробляють широкий спектр протимікробних сполук, який може діяти проти всіх патогенів, залежно від загрози. Здається, це добре працювало протягом мільйонів років, захищаючи здоров’я бджіл і мед від шкідливих мікроорганізмів.

«Проте, оскільки мед, попадаючи в магазин, проходить довгий ланцюжок всіляких обробок, то мед в магазині уже не містить живих кисломолочних бактерій і, отже, вже не має унікальних лікувальних властивостей сирого меду», - пояснює Тобіас Олафсон, член групи дослідників.

Наступним кроком є подальші дослідження через широке клінічне застосування меду проти актуальних інфекцій людини, а також тварин.

Результати роботи групи важливі, як для країн, що розвиваються, де сирий мед легко доступний, так і для західних країн, де стійкість патогенів до антибіотиків постійно зростає.

Антимікробні властивості меду відомі досить давно. В світовій літературі є три основні теорії, які їх пояснюють.

  1. Антимікробні властивості меду створює молочна кислота, яку продукують відповідні бактерії.
  2. Антимікробні властивості меду створює перекис водню, який добавляють в мед бджоли ще на етапі його дозрівання, щоб попередити його закисання, ще коли він недостатньо густий (має забагато води).
  3. Антимікробні властивості меду є чисто механічними. Всі бактерії гинуть в меду (просто висихають) тільки тому, що він надто густий.

Реально проти патогенів, ймовірно, діють всі три групи факторів. Єдине, з чим можна не погодитися з дослідниками, це в тому, що буде «широке клінічне застосування меду проти актуальних інфекцій людини». Лікувальні властивості меду відомі давно – і Гіппократ, і Авіцена ставили його на перше місце серед ліків. Але тепер мед не входить ні до переліку ліків, ні до переліку спеціальних лікувальних продуктів. Відомо чому: цьому противиться так звана фармацевтична мафія. Оскільки лікування людей - це переважно бізнес, то ситуація навряд чи зміниться.

За матеріалами газети American Bee Journal Extra.

Коментарі (0):